Dom w Kłobucku

Wnętrza zaprojektowane w dominujących ciepłych barwach drewna, oraz kontrastujących dodatków czerni, bieli i szarości betonu architektonicznego. Jak w każdym projekcie dużo uwagi poświęcam zachowaniu przestrzeni wnętrz i ergonomii użytkowej mebli i sprzętów.

Ciepłe akcenty drewniane obecne są zarówno w kuchni jak i w salonie. Tapicerowane krzesła w granatowym kolorze dodają intensywnego akcentu wnętrzom.

Na ścianach salonu elementem dekoracyjnym są podświetlone ledowo geometryczne panele 3D .

W kilku miejscach a ścianach dla uzyskania jeszcze większej przestrzeni dodane zostały wysokie pasy luster.

Szafki w kuchni o zróżnicowanej kolorystyce, dolne grafitowe matowe bez widocznych uchwytów. Blat z czarnego granitu. Szafki wiszące w kolorze drewna z bocznymi ukośnymi półkami na wino.

Szafa sprzętowa w czarnym macie. Czarne również dodatki np kran, zlew czy płyta grzewcza. Geometryczne wzory płytek, lamp wiszących i półki na wino nawiązują do paneli 3D w salonie.

Kolor granatowy pojawia się w różnych elementach wykończenia i wyposażenia domu, projekt sypialni jest najmocniej zaakcentowany tym kolorem. Ściany szare wykończone mięsistą tapetą z srebrnym połyskiem. Komody z lustrzanymi elementami na frontach, oraz lampy w stylu glamour przy łóżku utrzymują elegancki charakter wnętrza.

Pokój dla nastoletniego chłopca zaprojektowany w barwach bieli i czerni z dodatkiem jasnego drewna. Ściany za biurkiem i nad łóżkiem pokrywją fototapety z widokami gór dodające przestrzeni.

Z uwagi na sportowe zainteresowania chłopca, nie mogło zabraknąć miejsca na trofea.