.

Projekt dużej łazienki zrealizowany w domu jednorodzinnym w Częstochowie. Projekt obejmował zmianę poprzedniej prawie dwudziestoletniej aranżacji z zachowaniem wszystkich dotychczasowych funkcji. W łazience znajdowała się wcześniej duża wanna narożna, została zastąpiona wanną wolno stojącą, bardziej ergonomiczną w użyciu oraz o lekkiej formie kształtu.

Motywem przewodnim w doborze kolorystyki i struktur powierzchni było użycie jasnych i ciemnych płytek, oraz dodatku zieleni. Wzory płytek oraz wyposażenia miały zachować zarówno nowoczesny styl, jak i elegancję kamienia i drewna.

Płytki o wzorze białego marmuru kontrastują z wzorem czarnych palonych desek, tworząc jednocześnie zamierzony podział na strefy. Zieleń którą bardzo lubią inwestorzy tego projektu została użyta na szafkach, oraz we wnęce dekoracyjnej przy wannie. Wypełnieniem wnęki jest naturalny mech kępkowy.

Nad zabudową wc i bidetu powstałą wnękę wypełniliśmy szafką z lustrzanymi frontami, które dodają wnętrzu dodatkowego ciekawego odbicia przestrzeni.

Duża kabina prysznicowa również z czarną baterią. Drzwi wejściowe zostały pomalowane od strony łazienki na kolor ścian.